#zaryspomaga

Sprzęt medyczny dla Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego otrzymało wsparcie w postaci środków ochrony osobistej dzięki pomocy Fundacji AMANI (w organizacji) oraz firmy ZARYS.

Tworząca się właśnie Fundacja AMANI, we współpracy z firmą ZARYS przekazała Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego środki ochrony indywidualnej do walki z wirusem. Sprzęt trafił już do gdańskiej placówki.

Podejmując w styczniu decyzję o założeniu Fundacji i rozpoczynając prace koncepcyjne, nie spodziewałam się, że tak szybko zaistnieje konieczność wsparcia personelu medycznego, który znalazł się w dramatycznej sytuacji. Dlatego też postanowiłam działać. Niestety kupienie w marcu artykułów ochrony osobistej po uczciwej cenie graniczyło z cudem. Tym większe jest moje uznanie i wdzięczność dla firmy ZARYS, której otwartość i zrozumienie pozwoliło szybko zaspokoić duże potrzeby – powiedziała Małgorzata Makulska, założycielka Fundacji.

Ten wspaniały gest motywuje nas wszystkich do dalszej pracy i szerzenia akcji, aby pomoc trafiała tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.