#ZARYSpomaga

Pobiegliśmy w Poland Business Run

Zarysowe drużyny – 35 zawodników, w 7 zespołach – pokonały dystans 140 km. Energia biegaczy zostanie przeliczona na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji Poland Business Run.

Integracja i pomoc


Powstała 7 lat temu inicjatywa ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem. Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 19 tys. zawodników, reprezentantów polskiego i światowego biznesu. W związku z koniecznością zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa, wystartowaliśmy wspólnie – 6 września, ale biegliśmy w swoich siedzibach, przydomowych ogródkach, w miejscach, w których trenujemy na co dzień. Ważne było to, aby pamiętając o zasadach akcji, pokonać w dobrym stylu dystans 5x4 km. Wspólnie udało nam się przebiec 140 km.

Beneficjenci projektu


Dzięki zaangażowaniu wszystkich biegaczy biorących udział w wydarzeniu. Pomoc trafi do ponad 50 potrzebujących, osób po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową z całej Polski. Jesteśmy dumni z wyniku i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję wydarzenia. Będziemy trenować!