#ZARYSpomaga

30 000 masek dla polskich szpitali

Dzięki wsparciu naszego partnera TDJ SP. z o.o. 7 polskich szpitali otrzymało blisko 30 000 masek medycznych objętych #gwarancjąZARYS. To nie pierwsze wsparcie organizowane wspólnie z TDJ SP. z o.o. Pod koniec marca, prawie 1️ 000 fartuchów trafiło do personelu Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.

Dzięki wsparciu naszego partnera TDJ SP. z o.o. możliwe było przekazanie polskim szpitalom blisko 30 000 masek medycznych objętych #gwarancjąZARYS.

ZARYS od początku stawia na wysoką jakość dostarczanego sprzętu oraz jego zgodność z wymaganymi prawem normami. Dzięki temu dostarczane przez nas produkty pozwalają na skuteczniejszą ochronę personelu medycznego i pacjentów. Profesjonalny sprzęt medyczny dostarczany w ramach akcji #ZARYSpomagam pochodzi tylko od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od lat. To właśnie doświadczenie ZARYS w tej dziedzinie pozwala na sprawną i skuteczną pomoc.

foto3

Wśród wspartych w ramach akcji szpitali znalazły się:

* Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach
* Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach
* Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
* Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
* Szpital Murcki w Katowicach
* Szpital Powiatowy im dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
* Oddział Pediatryczny w Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

To nie pierwsze wsparcie organizowane wspólnie z TDJ SP. z o.o. Pod koniec marca, prawie 1️ 000 fartuchów trafiło do personelu Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.
Cieszymy się, że wraz z naszym Partnerem możemy utrzymywać łańcuch dostaw i stale wspierać polskie szpitale w walce z koronawirusem.

TDJ jest rodzinną firmą inwestycyjną, która inwestuje w obszarach: Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation.

 Logo_TDJ